Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
RSS
Showing posts with label Pembelian Produk. Show all posts
Showing posts with label Pembelian Produk. Show all posts

Beli Emas Sendiri

Untuk membeli produk Public Gold, boleh melalui 3 cara:

1.Telefon Cawangan Public Gold yang terdekat dalam waktu
pejabat. (Ahad @ cuti umum - Tutup)
2.SMS terus ke telefon bimbit Public Gold seperti di bawah.


BranchOffice No.Mobile No.
SP, Kedah04-4232999012-4836916
BJ, Penang04-6449999012-5282916
Bishop, Penang04-2619999012-4298916
Ipoh, Perak05-2428999012-4398916
PJ, Selangor03-56348999012-7082916
Malacca06-3175499012-3876916
JB, Johor07-2358999012-4308916
KB, Kelantan09-7462999017-4859916
KT, Terengganu09-6263999017-6756916
Kuantan09-5678916017-6528916
Kuching082-259916017-6788916
Seremban06-6782916012-3495916
AlorSetar04-7344916012-4890916




3.Emailkan maklumat di bawah ke order@publicgold.com.my .

Ordering format:
Name:
PG code (Jika anda agen):
Introducer PG code: PG 004158 @ A2623
IC No.:
H/P No.:
Email address:
Payment Method: EPP/ Full Payment
Collection at/ Preferred Branch:


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Cara Membeli Gold Bar, Silver Bar, Dinar & Jewellery 24 Jam dengan MUDAH & PANTAS

ISTIMEWA bagi pelanggan yang berada di Kemaman dan Dungun SAHAJA, jika anda ingin membeli produk Public Gold, bolehlah semak harga di jadual di sebelah kanan blog ini dan ikuti langkah-langkah berikut :

1. SMS nama penuh, no IC, alamat email & item yang mahu dibeli ke 013-9873012.

2. Saya akan lock item yang anda mahu berdasarkan harga semasa Public Gold dan saya akan SMS Confirmation Order atau emailkan Purchase Order / Sales Order kepada anda.

3. Buat bayaran ke akaun saya. (MOHD AZHAR B. KORDI)
# Maybank2u.com - 1011 7817 3683
# RHB Bank - 2130 56000 13670
# CIMB Bank - 1304 0010 6900 58

4. Selepas saya mengambil produk daripada Cawangan Public Gold yang terdekat (kebiasannya 3-5 hari bekerja), saya hubungi anda untuk menghantar produk tersebut terus kepada anda.

" Mudah, Pantas & Dipercayai "


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS